Benefity dla pracowników w e-lunch

sty 23, 2020 | Bez kategorii

Benefity dla pracowników stają się coraz popularniejszym elementem wynagrodzenia. Według raportu przygotowanego w 2019r. przez Sedlak & Sedlak „Świadczenia dodatkowe w oczach pracowników” dodatkowe świadczenia oferowało aż 82 proc. pracodawców, a ich popularność ciągle rośnie.

Benefity dla pracowników w e-lunch

Benefity dla pracowników zwiększają atrakcyjność miejsca pracy

W czasach, gdy coraz ciężej o wykształconego, zmotywowanego i efektywnego pracownika pracodawcy szukają sposobów na przyciągnięcie i zatrzymanie jak najlepszych kandydatów w firmie.  Bez wątpienia istotnym czynnikiem mającym wpływ na zwiększenie atrakcyjności zatrudnienia są dodatkowe świadczenia, które pracodawca może zapewnić swoim pracowników. 

Benefity dla pracowników dostosowane do potrzeb

Czas na zmianę benefitów! Komfort i bezpieczeństwo w miejscu pracy wysuwa się na pierwszy plan

Celem oferowanych benefitów jest nie tylko zwiększenie atrakcyjności miejsca pracy, ale również zwiększenie zaangażowania oraz lojalności pracownika wobec firmy. Szeroki wybór świadczeń pozapłacowych na rynku pozwala na wybór różnorodnych benefitów. Dlatego zanim zdecydujesz się wprowadzenie ich w swojej firmie poznaj potrzeby pracowników, tak aby spełniły ich oczekiwania i były przez nich wykorzystywane. 

Dofinansowanie posiłków w pracy

Zus a dofinansowanie Benefity

To benefit coraz częściej oferowany przez pracodawców i chętnie wykorzystywany przez pracowników. Profity z wprowadzenia tego typu rozwiązania są obustronne. Jego popularność ciągle rośnie. Dzięki dofinansowanemu posiłkowi pracownik zaoszczędza czas i pieniądze, a pracodawca zyskuje na efektywności i wydajności wśród zatrudnionych osób. Odżywianie to nieodzowny element naszego życia, dlatego też pracownicy cenią sobie firmy, które dbają o zapewnienie im dostępu do wyżywienia w trakcie pracy. 

Platforma do zamawiania posiłków e-Lunch

 

Celem ujednolicenia procesu zamawiania posiłków dla wszystkich pracowników i prostego ich rozliczania powstał system e-Lunch.

Platforma umożliwia składanie i realizacje zamówień w prosty i szybki sposób. Dzięki czemu firma może zarządzać całym procesem, określać warunki współpracy z restauratorem świadczącym usługi codziennych dostaw posiłków, a pracownicy korzystać z aplikacji w dowolnym miejscu i czasie.

Benefit pracowniczy, e-lunch.pl