Tekst

Jedzenie na zamówienie dla pracowników – skontaktuj się z nami!

 

Zamówienie posiłków z dostawą jest zazwyczaj dostępne od ręki i przeznaczone do natychmiastowego spożycia. Nasze jedzenie na zamówienie obejmuje gorące, już przygotowane pyszne posiłki. Dostawa gotowych obiadów do biur jest obecnie największą branżą dostarczania posiłków. 

Zamówienie dostawy zazwyczaj wiąże się z kontaktem z lokalną restauracją przez telefon lub Internet co zajmuje bardzo dużo czasu. Zamawianie przez aplikacje jest dostępne w wielu krajach, w których restauracje oferują menu online. Od 1995 r. Firmy takie jak Waiter.com mają własne aplikacje, w których klienci zamawiają jedzenie w pobliskich restauracjach, które nawiązały współpracę z platformą.

W Polsce takim rozwiązaniem jest platforma do zamawiania posiłków E-lunch. Posiłki pracownicze w gastronomii to coraz częściej oferowane przez firmy rozwiązanie.

Platforma E-lunch pozwala w szybki sposób zamówić posiłki dla pracowników do Twojego lunch do biura  online bezpośrednio ze swojej aplikacji która jest dostępna dla użytkowników zarówno komputera jak i telefonu.

Nasze miejsce na lunch – każdy z pracowników zamawia posiłek dostosowany do swoich potrzeb oraz obowiązującej go diety. W taki sposób każdy może otrzymać jedzenie na zamówienie jakiego potrzebuje.

Aplikacja pozwala złożyć zamówienie nawet na cały tydzień oraz zapłacić za wszystko przelewem dzięki czemu nie musimy martwić się o codzienny lunch.

Bezpłatnie przetestuj naszą aplikację

Wypełnij formularz – a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h!