Lunch dla Firm

Firmy zamawiające obiady | e-Lunch – Aplikacja – dofinansowanie posiłków

Dofinansowanie na pracownika – posiłki z dostawą, catering dla firm, lunch dla firm z dostawą. Wprowadź nowoczesny benefit w Twojej firmie!

Wiele firm chcąc zwiększyć atrakcyjność miejsca pracy oraz zaangażowanie decyduje się na przeznaczenie funduszy na dofinansowania na pracownika. Istnieje wiele form proponowanych dodatkowych świadczeń socjalnych: karty sportowe, pakiety medyczne, bony do wykorzystania w różnych miejscach usługowych.

Benefit – obiady dla pracowników

Największym pożądaniem wśród pracowników cieszą się benefity, które realnie zmniejszają ich wydatki, oszczędzają czas oraz powodują poprawę jakości życia. Z tego powodu lunch z dostawą, czyli obiady dla pracowników cieszą się coraz większą popularnością. Bez wątpienia dofinansowanie posiłków to także benefit odpowiadający wszystkim tym potrzebom. Firma zapewniająca takie dofinansowanie na pracownika oferuje dostęp do: lunch dla firm, catering dla firm, czyli posiłki z dostawą. Dzięki takim świadczeniom pracownik jest efektywniejszy, wydajniejszy i bardziej przywiązany do firmy.

ZUS dofinansowanie posiłków dla pracowników

Jest to jedno z nielicznych świadczeń pozwalających na zwolnienie z ZUS. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej dotyczącego wymiaru składek na ubezpieczenia emerytalne i rentowe –  dofinansowania do posiłków dla pracowników do kwoty 190 zł nie trzeba odprowadzać składek ZUS. Ulgą ZUS obejmuje też posiłki regeneracyjne / posiłki profilaktyczne dla pracowników wykonujących prace w trudnych warunkach / związane z wysokim wysiłkiem fizycznym.

e- Lunch – Platforma do obsługi zamawianych posiłków i rozliczeń dofinansowania na pracownika

Dzięki platformie BEZPŁATNIE zapewnisz pracownikom dostęp do zamawiania posiłków dzięki dedykowanej aplikacji. Rozliczanie i obsługa dofinansowanie na pracownika możliwa jest, dzięki integracji platformy e-Lunch z programem księgowym. Twoja firma skorzysta z ulgi ZUS!

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Dofinansowania ZUS, które przekłada się na możliwość; jaką jest dofinansowanie do posiłków to nie wszystko. Nasz lunch dla firm to dofinansowanie do pracownika, który może wybrać z pełnej gamy posiłków. Nie jest to dofinansowanie pracownika, które sprawia; że każdy ma zamówić ten sam rodzaj posiłku. Z tego powodu nie tylko dofinansowanie składek ZUS staje się opłacalne, ale i dofinansowanie dla pracownika jest z korzyścią dla zatrudniającej go firmy. 

Obowiązek opłacania składek ZUS od wartości posiłków zapewnionych pracownikom jest uzależniony m.in. od tego, czy do zapewnienia posiłków zobowiązują pracodawcę przepisy bhp, czy udziela on tego świadczenia bez ciążącego na nim obowiązku. W wielu przypadkach konieczne jest ustalenie wartości pieniężnej udostępnianych posiłków, ponieważ zwolnienie ze składek obowiązuje tylko do określonej kwoty. Zwolnienie składkowe może mieć też zastosowanie, gdy pracodawca i pracownik współfinansują posiłki – wówczas jest konieczne zawarcie stosownych zapisów w regulaminie wynagradzania.

Podstawę wymiaru składek na ubezpieczenia emerytalne i rentowe ze stosunku pracy (także ze stosunku służbowego oraz spółdzielczego stosunku pracy) stanowi przychód ze stosunku pracy, w rozumieniu ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Za przychód ten uznaje się wszelkiego rodzaju wypłaty pieniężne oraz wartość pieniężną świadczeń w naturze bądź ich ekwiwalenty, bez względu na źródło finansowania tych wypłat i świadczeń, w szczególności: wynagrodzenie zasadnicze, wynagrodzenie za godziny nadliczbowe, różnego rodzaju dodatki, nagrody, ekwiwalenty za niewykorzystany urlop i wszelkie inne kwoty, niezależnie od tego, czy ich wysokość została z góry ustalona, a ponadto świadczenia pieniężne ponoszone za pracownika, jak również wartość innych nieodpłatnych świadczeń lub świadczeń częściowo odpłatnych

Dla firm

Zdefiniuj potrzeby dotyczące oferty menu oraz warunków współpracy z restauratorem – my zajmiemy się resztą.

Wprowadź najbardziej pożądany benefit pracowniczy –  dofinansowanie posiłków w pracy dzięki naszej platformie.

Oferta restauracji jest dostępna online na platformie e-lunch

Pracownicy zamawiają posiłki poprzez aplikację e-Lunch

Restaurator dostarcza posiłki w przerwach lunchowych

Łatwo zarządzasz zamówieniami w firmie i kontrolujesz proces rozliczania

Dla jakich firm stworzyliśmy platformę e-Lunch?

Platforma e-Lunch znajdzie zastosowanie w każdej firmie

Duża firma produkcyjna lub magazynowa

Mieszcząca się na obrzeżach dużych miast lub w mniejszych miejscowościach, chcąca zapewnić dostęp do wyżywienia w trakcie pracy

Małe i średnie przedsiębiorstwa

Zapewniające pracownikom dostęp do zamawiania posiłków z dostawą: śniadania, lunche, przekąski, napoje

Firmy organizujące spotkania biznesowe

Catering dla firm na spotkania biznesowe, przerwy kawowe, czy spotkania okolicznościowe

 Zaufali nam

Zarządzania procesem zamawiania posiłków

Wszystko pod ręką w jednym miejscu przy pomocy platformy e-lunch

Panel administracyjny

Samodzielne zarządzanie i konfigurowanie aplikacji

Role użytkowników

Nadawanie indywidualnych uprawnień pracownikom firmy – administrator, pracownik, księgowość

Interaktywny kalendarz

Interaktywny kalendarz z możliwością wyboru dnia i rodzaju posiłku

Historia zamówień

Zestawienie zamówień wraz z możliwością podglądu historii i edycji

Elastyczne rozliczenia

Przejrzyste rozliczenia pracowników, obsługa różnych form płatności

Wiele lokalizacji

Możliwość obsługi wielu lokalizacji firmy

Indywidualne konta dla zamawiających

Każdy użytkownik posiada dostęp do własnego konta

Obsługa wielu form płatności

W zależności od grup zamawiających możliwość wyboru metody płatności

Dofinansowanie do posiłków

Możliwość określenia poziomu dofinansowania posiłku dla pracownika 

w

Platforma dostępna w trzech wersjach językowych: PL / EN / UK

Korzyści z wprowadzenia

platformy e-Lunch w firmie

Zintegrowany sposób zamawiania posiłków dla wszystkich pracowników

Z

Przywiązanie i identyfikacja pracownika z firmą, która buduje wizerunek dobrego pracodawcy

Z

Zaplanowana przerwa lunchowa zwiększa wydajność pracowników, sprzyja ich integracji oraz zadowoleniu

Z

Przejrzysta forma rozliczeń, integracja z programem księgowym oraz rozliczenia dofinansowania ZUS

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Zobacz o co pytają Klienci

Co umożliwi mi aplikacja e-Lunch?
Aplikacja umożliwi firmie przeniesienie procesu zamawiania posiłków na platformę. Firma definiuje swoje potrzeby dotyczące oferty menu, zasad składania zamówień, godzin dostawy oraz sposobu rozliczania i nawiązuje współpracę z dostawcą cateringu.
Czy z aplikacji można korzystać w dowolnym miejscu i czasie?
Tak, do aplikacji możemy logować się za pomocą telefonu, tabletu, komputera, czy też infokiosku (możliwość instalacji u klienta).
Czy system pozwala na dodanie wielu lokalizacji firmy?
W panelu firmowym można utworzyć dowolną ilość lokalizacji firmy, dla których można określić indywidualne warunki handlowe.
Jak wygląda proces rozpoczęcia współpracy?
Do rozpoczęcia współpracy potrzebujemy informacji o restauracji, która świadczy dla Państwa usługi cateringowe. Jeżeli poszukujecie restauratora do współpracy – pomagamy w poszukiwaniu i wdrożeniu.

 

Czy w ramach aplikacji mogę mieć dostęp do oferty wielu restauracji?
Platforma daje możliwość łączenia firmy z jedną lub wieloma restauracjami.  Pracownicy mogą mieć dostęp do zróżnicowanej oferty menu, konkurencyjnych cen oraz wysokiej jakości potraw.
Jakie są koszty korzystania z platformy?
Korzystanie z platformy e-Lunch dla firm zamawiających posiłki jest całkowicie bezpłatne.
W jaki sposób zarządzać panelem firmowym?
Każda firma ma możliwość utworzenia kont dla pracowników wraz z określeniem uprawnień dostępu do poszczególnych funkcjonalności systemu. Pracownicy mają dostęp do podstawowego panelu z możliwością składania zamówień w prosty i szybki sposób, księgowość firmy ma możliwość rozliczania dofinansowań posiłków, a administrator zarządza kontami pracowników.
Ile trwa wdrożenie systemu?
W przypadku gotowości restauratora wdrożenie systemu dla firm zamawiających posiłki trwa 24 godziny. Pracownicy firmy rejestrują się na platformie i po weryfikacji mogą składać zamówienia poprzez platformę.

Zostaw nam swoje dane, a przygotujemy dla Ciebie ofertę