Obiady domowe  Łódź. Organizujemy najlepszy catering dla firm. Łódź pełna jest małych i dużych firm oferujących jedzenie na dowóz, które współpracują z e-Lunch. Przez e-Lunch możesz zamówić Lunch Łódź, obiady domowe, jedzenie z dowozem, kanapki oraz posiłki regeneracyjne Łódź. Już dziś zapoznaj się z ofertą  catering dla firm Łódź, która pozwoli Ci zamówić jedzenie z dowozem oraz obiady domowe kuchnia polska.

Catering i obiady dla firm Łódź Catering dla firm, Łódź jest jednym z pierwszych miast, w którym jest dostępna nasza aplikacja.

Catering i obiady dla firm Łódź

Catering i obiady dla firm Łódź

Catering dla firm, Łódź jest jednym z pierwszych miast, w którym jest dostępna nasza aplikacja. E-Lunch umożliwia zamawianie codziennych posiłków dla pracowników. W szybki i prosty sposób pracownicy firm z Łodzi i okolic składają zamówienia z lokalnych restauracji. Obiady dla firm przyjeżdżają o określonej godzinie i dostarczane są w wyznaczonym miejscu, np. podczas przerwy w pracy. Firmy cateringowe oferują urozmaicone, codziennie inne obiady domowe w atrakcyjnych cenach. Obiady z dowozem oznaczone są etykietą z imieniem i nazwiskiem zamawiającego. Firmy cateringowe serwujące obiady na dowóz pakują posiłki w jednostkowe opakowania termiczne. Cateringi, z którymi współpracujemy oferują posiłki regeneracyjne, sałatki, kanapki oraz dania obiadowe. Korzystając z aplikacji e-Lunch firmy zamawiają obiady domowe, jak i catering np. na spotkania biznesowe.

Korzyści z wprowadzenia aplikacji e-Lunch

R

Indywidualne konta pracowników w aplikacji

R

proste i szybkie zamawianie posiłków, dzięki aplikacji mobilnej

R

zamawianie posiłków z dostawą do firmy, we wskazane miejsce
i o określonej godzinie, np. podczas przerwy w pracy

R

bezpieczna i bezkontaktowa dostawa, posiłki w opakowaniach jednostkowych

R

dostęp do atrakcyjnej oferty cenowej i różnorodnego menu

R

bezpieczne i szybkie płatności online Tpay.com

Obiady dla firm Łódź

Restauratorzy z Łodzi i okolic oprócz obiadów dla pracowników mają w swojej ofercie lunch dla firm, catering, bowle, sałatki, desery, posiłki regeneracyjne, pierogi, dania wegetariańskie oraz dania FIT, stworzone z pełnowartościowych produktów. Bogata oferta restauratorów przyczynia się do prowadzenia przez pracowników zrównoważonej diety.

Catering i obiady dla firm Łódź Catering dla firm, Łódź jest jednym z pierwszych miast, w którym jest dostępna nasza aplikacja.

Poznaj ofertę restauratora w swojej okolicy