Organizujemy najlepszy catering dla firm. Ożarów Mazowiecki jest pełen małych i dużych firm, które współpracują z e-Lunch. Posiłki zamawiane przez e-Lunch zastąpiły kantyny. Posiłki regeneracyjne są dostarczane podczas przerwy w pracy fizycznej. Pracownicy mają prawo do przerwy w pracy wg kodeksu pracy, z e-Lunch dodatkowo cieszą się smaczną przerwą, mają energię na cały dzień pracy a smaczny posiłek zwiększa ich efektywność. Pracodawca może również ustalić określone godziny, w których pracowników będzie obejmować przerwa obiadowa w pracy.

Catering i obiady dla firm Ożarów Mazowiecki

Catering i obiady dla firm Ożarów Mazowiecki

Catering i obiady dla firm Ożarów Mazowiecki

Catering dla firm dzięki aplikacji e-Lunch. Oferta cateringowa dla firm jest skierowana do firm produkcyjnych, magazynowych, logistycznych, ale również do biur. Catering lokalny wspiera m.in. Karczma na Piwnej, restauracja realizuje w ofercie handlowej catering, spotkania biznesowe, finger food’y, zdrowy catering, obiady. Ożarów Mazowiecki zrzesza firmy z różnych branż, dlatego oferta cateringowa dla firm jest zróżnicowana i przystosowana do wymagań pracowników firm o różnych profilach. Obiady dla firm oznaczone są etykietą z imieniem i nazwiskiem zamawiającego, catering przyjeżdża o określonej godzinie, a posiłki dostarczane są w wyznaczonym miejscu, np. podczas przerwy w pracy

Oferta cateringowa dla firm – Skontaktuj się z nami, aby ją poznać i wdrożyć benefit w swojej firmie!

Obiady dla firm Ożarów Mazowiecki

Restauratorzy z Ożarowa Mazowieckiego i okolic oprócz obiadów dla pracowników mają w swojej ofercie lunch dla firm, catering, bowle, sałatki, desery, posiłki regeneracyjne, pierogi, dania wegetariańskie oraz dania FIT, stworzone z pełnowartościowych produktów.
Bogata oferta restauratorów przyczynia się przede wszystkim do prowadzenia przez pracowników zrównoważonej diety.

Catering i obiady dla firm Ożarów Mazowiecki

Poznaj ofertę restauratora w swojej okolicy