Poznaj aplikację e-Lunch i zorganizuj Catering  menu dla firm w Bochni. Firmy w  Bochni korzystając z aplikacji zamawiają codzienny meal catering. Oprócz stałych dostaw posiłków dla firm catering Bochnia oferuje również jedzenie na wynos, obiady domowe, kuchnie orientalną. 

Chcesz poznać ofertę catering Bochnia cennik, skontaktuj się z nami. 

Catering dla firm Bochnia z e-Lunch zorganizujesz codziennie dostawy posiłków dla pracowników.

Catering dla firm, Bochnia jest kolejnych miastem na mapie Polski, w którym jest dostępna nasza aplikacja. E-Lunch umożliwia zamawianie codziennych posiłków dla pracowników.

Catering i obiady dla firm Bochnia

Catering i obiady dla firm Bochnia

Catering dla firm, Bochnia jest kolejnych miastem na mapie Polski, w którym jest dostępna nasza aplikacja. E-Lunch umożliwia zamawianie codziennych posiłków dla pracowników. W szybki i prosty sposób pracownicy firm z Bochni i okolic składają zamówienia z lokalnych restauracji. Obiady dla firm przyjeżdżają o określonej godzinie i dostarczane są w wyznaczonym miejscu, np. podczas przerwy w pracy. Firmy cateringowe oferują urozmaicone, codziennie catering menu w atrakcyjnych cenach. Obiady pracownicze oznaczone są etykietą z imieniem i nazwiskiem zamawiającego. Firmy cateringowe serwujące obiady na dowóz pakują posiłki w jednostkowe opakowania termiczne. Restauratorzy z Bochni, z którymi współpracujemy oferują posiłki regeneracyjne, sałatki, kanapki oraz dania obiadowe. Korzystając z aplikacji e-Lunch firmy zamawiają obiady pracownicze, jak i catering np. na spotkania biznesowe.

Korzyści z wprowadzenia aplikacji e-Lunch

R

Indywidualne konta pracowników w aplikacji

R

proste i szybkie zamawianie posiłków, dzięki aplikacji mobilnej

R

zamawianie posiłków z dostawą do firmy, we wskazane miejsce i o określonej godzinie, np. podczas przerwy w pracy

R

bezpieczna i bezkontaktowa dostawa, posiłki w opakowaniach jednostkowych

R

dostęp do atrakcyjnej oferty cenowej i różnorodnego menu

R

bezpieczne i szybkie płatności online Tpay.com

Catering dla firm, Bochnia jest kolejnych miastem na mapie Polski, w którym jest dostępna nasza aplikacja. E-Lunch umożliwia zamawianie codziennych posiłków dla pracowników.

Poznaj ofertę restauratora w swojej okolicy