Obiady Gdańsk. Catering dla firm w Gdańsku oraz obiady domowe Gdyni. Niezależnie od tego, w którym rejonie Trójmiasta pracujesz. Możesz liczyć na pyszną dostawę obiadów oraz catering wegański, posiłki regeneracyjne, kanapki do biura dla dużych firm w Gdańsku. Oferujemy również automaty sprzedające stanowiące alternatywę dla automatów vendingowych. Dzięki kompaktowej formie oraz wygodzie obsługi pozwalają na pracownikom na przeglądanie cennika oraz składanie usługach cateringowych w Gdańsku również w miejscach, do których nie wolno jest im wejść z telefonem.

Catering dla firm Gdańsk. Catering dla firm w Gdańsku, Gdyni, w całym Trójmieście dzięki aplikacji e-Lunch.

Catering i obiady dla firm Gdańsk

Catering i obiady dla firm Gdańsk

Catering dla firm w Grańsku, Gdyni, w całym Trójmieście dzięki aplikacji e-Lunch. Umożliwia ona zamawianie codziennych posiłków dla pracowników. W szybki i prosty sposób pracownicy firm z Gdańska i okolic składają zamówienia z lokalnych restauracji. Catering obiady dla firm przyjeżdżają o określonej godzinie i dostarczane są w wyznaczonym miejscu, np. podczas przerwy w pracy. Firmy cateringowe w Gdańsku oferują urozmaicone, codziennie nowe menu w atrakcyjnych cenach. Catering dla firm oznaczony jest etykietą z imieniem i nazwiskiem zamawiającego. Firmy cateringowe serwujące obiady pracownicze oraz posiłki regeneracyjne w Gdańsku pakują posiłki w jednostkowe opakowania termiczne. Restauratorzy z Trójmiasta, z którymi współpracujemy oferują posiłki regeneracyjne, sałatki, kanapki oraz dania obiadowe, dowożą obiady dla firm w Gdańsku, Gdyni oraz Sopocie. Korzystając z aplikacji e-Lunch firmy zamawiają lunch dla firm, jak i catering np. na spotkania biznesowe.

Dofinansowanie posiłków

Firmy wychodzą naprzeciw potrzebom pracowników i zapewniają im dofinansowanie do posiłków w trakcie pracy. Dopłaty do posiłków mogą być realizowane w sposób całościowy lub częściowy. Pracodawca ustala kwoty do jakich uczestniczy w refundowaniu posiłku. Gdy pracodawca nie chce partycypować w kwestiach żywienia pracowników, korzystają oni z atrakcyjnej oferty cenowej cateringu dla firm, a zamówienia opłacają samodzielnie w aplikacji.

Catering dla firm Gdańsk. Catering dla firm w Gdańsku, Gdyni, w całym Trójmieście dzięki aplikacji e-Lunch.

Poznaj ofertę restauratora w swojej okolicy