Czas na zmianę benefitów! Komfort i bezpieczeństwo w miejscu pracy wysuwa się na pierwszy plan

lip 15, 2020 | Bez kategorii

Bezpieczny benefit w pracy, dofinansowany posiłek jednym z ulubionych benefitów pracowniczych w Polsce. Bezpieczeństwo przede wszystkim!!!

Dofinansowany posiłek jako bezpieczny benefit w pracy. Szacuje się, że w pierwszej fali powrotów do pracy stacjonarnej za biurko wróci ok. 15 proc. pracowników. Obowiązek zadbania o ich bezpieczeństwo spoczywa na pracodawcy.

Dofinansowany posiłek pełnił do tej chwili rolę integracyjną. Dziś to wrażliwy punkt na mapie bezpieczeństwa w biurze. Zatłoczone stołówki czy dziesiątki kurierów dostarczających codziennie lunch do biur to mało bezpieczne elementy, które wiele firm musi dziś ograniczyć.

Pracodawcy szukają rozwiązań, które nie zabiorą pracownikowi możliwości zjedzenia obiadu w pracy, jeśli chce się dostosować do wszystkich obowiązujących procedur. Pomóc w tej kwestii może bezpieczny benefit oferowany przez E-lunch. To rozwiązanie, które ułatwi zjedzenie ciepłego posiłku w pracy w czasie pandemii i pomaga w zarządzaniu procesem zamawiania i dostarczania posiłków do firm, których pracownicy wciąż muszą pracować w biurze lub fabryce.

Zarządzający firmą chcą ograniczyć wyjścia pracowników w czasie przerwy na lunch na zewnątrz, a także zminimalizować liczbę dostawców/kurierów przewożących jedzenie. Ryzyko zarażenia wirusem chociaż jednej osoby wiąże się z kwarantanną dla całego zespołu, dlatego wprowadzenie bezpiecznego dofinansowanego posiłku w pracy  było strzałem w dziesiątkę.  

Co to są benefity

          Pracodawca, który wspiera pracownika w prowadzeniu zdrowego trybu życia i dba o jego regularne odżywianie – wygrywa podwójnie. W końcu zdrowy i bezpieczny  pracownik równa się zdrowa firma. 61% Polaków jest zdania, że dofinansowanie posiłków przez firmę pozytywnie wpłynęłoby na ich przyzwyczajenia żywieniowe. Oczekiwanie wobec pracodawcy, aby posiłek był dofinansowany w pracy ma 66% pracowników.

 

Dofinansowanie na pracownika – posiłki z dostawą, catering dla firm, lunch dla firm z dostawą. Wprowadź nowoczesny benefit w Twojej firmie!

Wiele firm chcąc zwiększyć atrakcyjność miejsca pracy oraz zaangażowanie decyduje się na przeznaczenie funduszy na dofinansowania na pracownika.

Największym pożądaniem wśród pracowników cieszą się benefity, które realnie zmniejszają ich wydatki, oszczędzają czas oraz powodują poprawę jakości życia. Z tego powodu lunch z dostawą, czyli obiady dla pracowników cieszą się coraz większą popularnością. Bez wątpienia dofinansowanie posiłków to także benefit odpowiadający wszystkim tym potrzebom. Firma zapewniająca takie dofinansowanie na pracownika oferuje dostęp do: lunch dla firm, catering dla firm, czyli posiłki z dostawą. Dzięki takim świadczeniom pracownik jest efektywniejszy, wydajniejszy i bardziej przywiązany do firmy.