Lunch dla Firm

Dofinansowanie na pracownika – posiłki z dostawą, catering dla firm, lunch dla firm z dostawą. Wprowadź nowoczesny benefit w Twojej firmie!

Wiele firm chcąc zwiększyć atrakcyjność miejsca pracy oraz zaangażowanie decyduje się na przeznaczenie funduszy na dofinansowania na pracownika. Istnieje wiele form proponowanych dodatkowych świadczeń socjalnych: karty sportowe, pakiety medyczne, bony do wykorzystania w różnych miejscach usługowych.

Benefit – obiady dla pracowników

Największym pożądaniem wśród pracowników cieszą się benefity, które realnie zmniejszają ich wydatki, oszczędzają czas oraz powodują poprawę jakości życia. Z tego powodu lunch z dostawą, czyli obiady dla pracowników cieszą się coraz większą popularnością. Bez wątpienia dofinansowanie posiłków to także benefit odpowiadający wszystkim tym potrzebom. Firma zapewniająca takie dofinansowanie na pracownika oferuje dostęp do: lunch dla firm, catering dla firm, czyli posiłki z dostawą. Dzięki takim świadczeniom pracownik jest efektywniejszy, wydajniejszy i bardziej przywiązany do firmy.

ZUS dofinansowanie posiłków dla pracowników

Jest to jedno z nielicznych świadczeń pozwalających na zwolnienie z ZUS. Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Pracy i Polityki Socjalnej dotyczącego wymiaru składek na ubezpieczenia emerytalne i rentowe –  dofinansowania do posiłków dla pracowników do kwoty 190 zł nie trzeba odprowadzać składek ZUS. Ulgą ZUS obejmuje też posiłki regeneracyjne / posiłki profilaktyczne dla pracowników wykonujących prace w trudnych warunkach / związane z wysokim wysiłkiem fizycznym.

e- Lunch – Platforma do obsługi zamawianych posiłków i rozliczeń dofinansowania na pracownika

Dzięki platformie BEZPŁATNIE zapewnisz pracownikom dostęp do zamawiania posiłków dzięki dedykowanej aplikacji. Rozliczanie i obsługa dofinansowanie na pracownika możliwa jest, dzięki integracji platformy e-Lunch z programem księgowym. Twoja firma skorzysta z ulgi ZUS!

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Dofinansowania ZUS, które przekłada się na możliwość; jaką jest dofinansowanie do posiłków to nie wszystko. Nasz lunch dla firm to dofinansowanie do pracownika, który może wybrać z pełnej gamy posiłków. Nie jest to dofinansowanie pracownika, które sprawia; że każdy ma zamówić ten sam rodzaj posiłku. Z tego powodu nie tylko dofinansowanie składek ZUS staje się opłacalne, ale i dofinansowanie dla pracownika jest z korzyścią dla zatrudniającej go firmy. 

Obowiązek opłacania składek ZUS od wartości posiłków zapewnionych pracownikom jest uzależniony m.in. od tego, czy do zapewnienia posiłków zobowiązują pracodawcę przepisy bhp, czy udziela on tego świadczenia bez ciążącego na nim obowiązku. W wielu przypadkach konieczne jest ustalenie wartości pieniężnej udostępnianych posiłków, ponieważ zwolnienie ze składek obowiązuje tylko do określonej kwoty. Zwolnienie składkowe może mieć też zastosowanie, gdy pracodawca i pracownik współfinansują posiłki – wówczas jest konieczne zawarcie stosownych zapisów w regulaminie wynagradzania.

Podstawę wymiaru składek na ubezpieczenia emerytalne i rentowe ze stosunku pracy (także ze stosunku służbowego oraz spółdzielczego stosunku pracy) stanowi przychód ze stosunku pracy, w rozumieniu ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Za przychód ten uznaje się wszelkiego rodzaju wypłaty pieniężne oraz wartość pieniężną świadczeń w naturze bądź ich ekwiwalenty, bez względu na źródło finansowania tych wypłat i świadczeń, w szczególności: wynagrodzenie zasadnicze, wynagrodzenie za godziny nadliczbowe, różnego rodzaju dodatki, nagrody, ekwiwalenty za niewykorzystany urlop i wszelkie inne kwoty, niezależnie od tego, czy ich wysokość została z góry ustalona, a ponadto świadczenia pieniężne ponoszone za pracownika, jak również wartość innych nieodpłatnych świadczeń lub świadczeń częściowo odpłatnych

Dla restauracji

Aplikacja stworzona jest głównie dla restauracji, które świadczą stałe usługi cateringowe w ramach codziennych dostaw posiłków do firm i instytucji.

Dostawca cateringu nawiązuje współpracę z e-Lunch

Tworzymy panel restauracji wraz z ofertą menu online

Podłączamy obecnych klientów oraz umożliwiamy współpracę z nowymi

Podnosisz atrakcyjność swojej oferty, zwiększasz sprzedaż i rozwijasz firmę.

Różne typy posiłków

Platforma umożliwia realizację różnego rodzaju zamówień
w zależności od posiadanej oferty menu i zakresu usług.

Posiłki regeneracyjne

Catering biznesowy

Catering okolicznościowy

Lunch dla firm

Przykładowe wdrożenia platformy e-lunch w restauracjach

Indywidualne warunki współpracy

Restaurator definiuje indywidualne warunki współpracy dla każdej firmy

Zasady składania zamowień

ile dni wcześniej oraz do której godziny należy złożyć zamówienie, aby zostało zrealizowane

Warunki dostawy

w jakich godzinach realizowana jest dostawa, jaka jest jej minimalna wartość zamówienia

Rozliczenia

Formy płatności: gotówka lub karta płatności przy odbiorze, przelewy, Tpay – płatność online

Różnorodność oferty

Utworzenie indywidualnej oferty dostosowanej do potrzeb danej firmy 

Rabaty

Możliwość utworzenia rabatów dla firm: za złożenie zamówienia z wyprzedzeniem, czy też za zamówienie powyżej określonej kwoty

Limity

Określenie maksymalnej liczby dni i kwoty zaległości. Przekroczenie limitu nie pozwoli na złożenie kolejnego zamówienia

w

Platforma dostępna w dwóch wersjach językowych: PL / EN

Korzyści z wprowadzenia

platformy e-Lunch w restauracji

Zobacz co możesz zyskać:

Z

Podniesienie atrakcyjności usług restauracji poprzez dysponowanie narzędziem do prezentacji oferty posiłków i obsługi zamówień

Z

Wsparcie
e-Lunch.pl z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług cateringowych w zakresie dostawy posiłków do biur

Z

Nawiązanie nowych relacji z Klientami, którzy poszukują rozwiązań oferowanych przez platformę E-lunch.pl

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Zobacz o co pytają Klienci

Co umożliwi mi aplikacja e-Lunch?
Aplikacja stworzona została dla restauratorów i firm cateringowych świadczących usługi codziennych dostaw posiłków do firm i instytucji. Dzięki systemowi e-Lunch możliwe jest zarządzanie procesem zamawiania oraz określenie indywidualnych warunków współpracy z kontrahentami.
Czy za pomocą platformy mogę stworzyć i modyfikować indywidualną ofertę menu?
System umożliwia wprowadzenie indywidualnej oferty menu: dodawanie listy potraw wraz z określeniem ich składu, wartości odżywczej, alergenów oraz cech takich jak: rodzaj kuchni, sposób przygotowania, typu potrawy oraz dodania zdjęcia przedstawiającego potrawę.
W jaki sposób zarządzać panelem restauratora?
Każdy restaurator ma możliwość utworzenia kont dla pracowników wraz określeniem uprawnień dostępu do poszczególnych funkcjonalności systemu. Dzięki temu przykładowo kucharz może zarządzać ofertą menu, obsługa klienta zarządzać zamówieniami, tworzyć listy produkcyjne oraz dokumenty dostawy, a księgowość rozliczać zamówienia dzięki raportom płatności.
Czy system umożliwia płatności online?
Tak, system umożliwia różne formy rozliczania klientów: płatność online, płatność przelewem przed dostawą lub po dostawie, płatność gotówką lub kartą w momencie dostawy. Metody płatności określane są wspólnie przez restauratora i firmę zamawiającą posiłki.
Jak wygląda proces rozpoczęcia współpracy?
Do rozpoczęcia współpracy potrzebujemy: danych Twojej firmy, oferty menu zmiennej (np. lunchowej), oferty menu stałej (dania z karty) wraz z cenami oraz listę klientów dla których świadczysz usługi stałych dostaw posiłków. Utworzymy dla Ciebie panel restauracji, przeszkolimy z działania platformy i podłączymy firmy lub grupy użytkowników dla których świadczysz usługi. W momencie pełnej konfiguracji otrzymujesz zamówienia online i realizujesz je w oparciu o platformę.
Ile trwa uruchomienie systemu?
Po przekazaniu danych restauracji wraz z kompletną ofertą menu oraz cennikiem udostępniamy platformę w ciągu 24godz.
Jak mogę zaprezentować aplikację klientom?
Do prezentacji możliwości aplikacji udostępnimy Ci konto testowe klienta, dzięki któremu będziesz mógł prezentować nasze rozwiązanie dla firm i instytucji, z którymi będziesz chciał rozpocząć współpracę.
Czy obowiązują opłaty za podłączenie nowych klientów?
Podłączenie nowych klientów do aplikacji jest całkowicie bezpłatne. Restaurator ma możliwość podłączeniu dowolnej ilości klientów.

Zostaw nam swoje dane, a przygotujemy dla Ciebie ofertę