Catering i obiady dla firm Kraków

Z zagadnieniem catering i obiady dla firm Kraków kojarzy się temat smaczne, wartościowe i urozmaicone jedzenie. Odpowiednio zamówiony katering, w trakcie przerwy w pracy dodaje zastrzyku energii do dalszej pracy. Często w Krakowie pracodawcy dla swoich pracowników decydują się na takie rozwiązanie. 

Użyj haseł internetowych – catering i obiady dla firm Kraków oraz obiady pracownicze Kraków. W ten sposób dotrzesz do naszej strony www.e-langoch.pl 

Zapoznaj się z naszą usługą i ściągnij aplikację, która umożliwi składanie zamówień na dostarczenie wybranych posiłków. Nasza platforma jest również przeznaczona dla restauratorów, którzy wprowadzają do niej swoje propozycje.

Czyli platforma łączy restauratora z firmą zamawiającą posiłki. W omawianej działalności mamy długoletnie, wystarczające doświadczenie. Doskonale rozumiemy potrzeby klientów jak i restauratorów. Dlatego z tematem – catering Kraków obiady przedstawiamy Państwu doskonałe propozycje. 

Obiady dla firm – Jakie posiłki oferują firmy cateringowe?

W dużej aglomeracji, jaką jest Kraków wiele firm korzysta z tematu – catering,  obiady dla firm Kraków oraz z tematu –  obiady domowe Kraków. Odnotowujemy, że wygodna forma zamawiania jedzenia  przy użyciu naszej aplikacji e – lunch  znajduje coraz więcej zwolenników. 

Restauratorzy zapewniają dostawy dla poszczególnych dzielnic Krakowa. W temacieobiady Kraków, jak również w temacie – Kraków obiady domowe dostawy posiłków realizowane są zgodnie ze złożonym zamówieniem. Przy zachowaniu wszystkich norm epidemiologicznych  jedzenie dostarczane jest do klienta. 

Również często powtarzającym się słowem kluczowym jest – Kraków obiady. Oznacza to, że w Krakowie jest duże zapotrzebowanie na tego rodzaje usługi. Tak zwana, gastronomia na wynos, w dzisiejszym czasie zdobywa coraz większą rzeszę swoich propagatorów. 

Catering dla firm – Sprawdź!

W temacie – firmy cateringowe Kraków zapraszamy restauratorów do ogłaszania się na naszej platformie. Ogłaszając swoje propozycje np. w formie menu znacznie wzrasta szansa na zdobycie wielu klientów. Również w temacie – obiady na wynos Kraków, czy też zestawy obiadowe Kraków zapraszamy do współpracy. 

Catering i obiady dla firm Kraków

Catering i obiady dla firm Kraków

Obiady dla firm Kraków, dzięki aplikacji e-Lunch. Umożliwia ona zamawianie codziennych posiłków dla pracowników. W szybki i prosty sposób pracownicy firm z Krakowa i okolic składają zamówienia z lokalnych restauracji. Catering obiady dla firm przyjeżdża o określonej godzinie i dostarczane są w wyznaczonym miejscu, np. podczas przerwy w pracy. Firmy cateringowe w Krakowie oferują urozmaicone, codziennie nowe menu w atrakcyjnych cenach. Obiady dla firm oznaczone są etykietą z imieniem i nazwiskiem zamawiającego. Firmy cateringowe serwujące obiady pracownicze, pakują posiłki w jednostkowe opakowania termiczne. Restauratorzy z Krakowa i okolic, z którymi współpracujemy oferują posiłki regeneracyjne, sałatki, kanapki oraz dania obiadowe, dowożą obiady dla Krakowskich firm. Korzystając z aplikacji e-Lunch firmy zamawiają lunch dla firm, zestawy śniadaniowe, jak i catering np. na spotkania biznesowe i szkolenia.

Oferujemy najlepsze obiady dla firm. Kraków jest pełen małych i większych firm korzystających z naszych usług.

Korzyści z wprowadzenia aplikacji e-Lunch

R

Indywidualne konta pracowników w aplikacji

R

proste i szybkie zamawianie posiłków, dzięki aplikacji mobilnej

R

zamawianie posiłków z dostawą do firmy, we wskazane miejsce
i o określonej godzinie, np. podczas przerwy w pracy

R

bezpieczna i bezkontaktowa dostawa, posiłki w opakowaniach jednostkowych

R

dostęp do atrakcyjnej oferty cenowej i różnorodnego menu

R

bezpieczne i szybkie płatności online Tpay.com

Dofinansowanie posiłków

Firmy wychodzą naprzeciw potrzebom pracowników i zapewniają im dofinansowanie do posiłków w trakcie pracy. Dopłaty do posiłków mogą być realizowane w sposób całościowy lub częściowy. Pracodawca ustala kwoty do jakich uczestniczy w refundowaniu posiłku. Gdy pracodawca nie chce partycypować w kwestiach żywienia pracowników, korzystają oni z atrakcyjnej oferty cenowej cateringu dla firm, a zamówienia opłacają samodzielnie w aplikacji.

Obiady dla firm Kraków

Restauratorzy z Krakowa i okolic oprócz obiadów dla pracowników mają w swojej ofercie lunch dla firm, catering, bowle, sałatki, desery, posiłki regeneracyjne, pierogi, dania wegetariańskie oraz dania FIT, stworzone z pełnowartościowych produktów. Bogata oferta restauratorów przyczynia się do prowadzenia przez pracowników zrównoważonej diety.

Poznaj ofertę restauratora w swojej okolicy