Obiady Kraków. Catering dla firm w Krakowie oraz obiady domowe Kraków. Dostawa obiadów dla grup oraz posiłki regeneracyjne Kraków. Oferujemy również automaty sprzedające Kraków będące alternatywą dla automatów vendingowych. Dzięki kompaktowej formie oraz wygodzie obsługi pozwalają na pracownikom na przeglądanie cennika oraz składanie zamówień u firm cateringowe Kraków również w miejscach, do których nie wolno jest im wejść z telefonem.

Catering i obiady dla firm Kraków

Catering i obiady dla firm Kraków

Obiady dla firm Kraków, dzięki aplikacji e-Lunch. Umożliwia ona zamawianie codziennych posiłków dla pracowników. W szybki i prosty sposób pracownicy firm z Krakowa i okolic składają zamówienia z lokalnych restauracji. Catering obiady dla firm przyjeżdża o określonej godzinie i dostarczane są w wyznaczonym miejscu, np. podczas przerwy w pracy. Firmy cateringowe w Krakowie oferują urozmaicone, codziennie nowe menu w atrakcyjnych cenach. Obiady dla firm oznaczone są etykietą z imieniem i nazwiskiem zamawiającego. Firmy cateringowe serwujące obiady pracownicze, pakują posiłki w jednostkowe opakowania termiczne. Restauratorzy z Krakowa i okolic, z którymi współpracujemy oferują posiłki regeneracyjne, sałatki, kanapki oraz dania obiadowe, dowożą obiady dla Krakowskich firm. Korzystając z aplikacji e-Lunch firmy zamawiają lunch dla firm, zestawy śniadaniowe, jak i catering np. na spotkania biznesowe i szkolenia.

Oferujemy najlepsze obiady dla firm. Kraków jest pełen małych i większych firm korzystających z naszych usług.

Korzyści z wprowadzenia aplikacji e-Lunch

R

Indywidualne konta pracowników w aplikacji

R

proste i szybkie zamawianie posiłków, dzięki aplikacji mobilnej

R

zamawianie posiłków z dostawą do firmy, we wskazane miejsce
i o określonej godzinie, np. podczas przerwy w pracy

R

bezpieczna i bezkontaktowa dostawa, posiłki w opakowaniach jednostkowych

R

dostęp do atrakcyjnej oferty cenowej i różnorodnego menu

R

bezpieczne i szybkie płatności online Tpay.com

Dofinansowanie posiłków

Firmy wychodzą naprzeciw potrzebom pracowników i zapewniają im dofinansowanie do posiłków w trakcie pracy. Dopłaty do posiłków mogą być realizowane w sposób całościowy lub częściowy. Pracodawca ustala kwoty do jakich uczestniczy w refundowaniu posiłku. Gdy pracodawca nie chce partycypować w kwestiach żywienia pracowników, korzystają oni z atrakcyjnej oferty cenowej cateringu dla firm, a zamówienia opłacają samodzielnie w aplikacji.

Obiady dla firm Kraków

Restauratorzy z Krakowa i okolic oprócz obiadów dla pracowników mają w swojej ofercie lunch dla firm, catering, bowle, sałatki, desery, posiłki regeneracyjne, pierogi, dania wegetariańskie oraz dania FIT, stworzone z pełnowartościowych produktów. Bogata oferta restauratorów przyczynia się do prowadzenia przez pracowników zrównoważonej diety.

Poznaj ofertę restauratora w swojej okolicy