Pyszne domowe obiady Szczecin. Nasza oferta pełna jest firmy cateringowe Szczecin oferujących oszczędne obiady na wynos oraz obiady z dowozem. Oferujemy również automaty sprzedające, które dzięki kompaktowej formie oraz wygodzie obsługi pozwalają na pracownikom na przeglądanie cennika oraz składanie zamówień na catering w Szczecinie również w miejscach, do których nie wolno jest im wejść z telefonem.

Catering dla firm? Szczecin zamawia posiłki w e-Lunch. Aplikacja umożliwia zamawianie codziennych posiłków dla pracowników. W szybki i prosty sposób pracownicy firm składają zamówienia z lokalnych restauracji.

Catering i obiady dla firm Szczecin

Catering i obiady dla firm Szczecin

Catering dla firm? Szczecin zamawia posiłki w e-Lunch. Aplikacja umożliwia zamawianie codziennych posiłków dla pracowników. W szybki i prosty sposób pracownicy firm składają zamówienia z lokalnych restauracji. Catering Szczecin przyjeżdża o określonej godzinie, a posiłki dostarczane są w wyznaczonym miejscu, np. podczas przerwy w pracy. Firmy cateringowe w Szczecinie oferują urozmaicone, codziennie nowe menu w atrakcyjnych cenach. Obiady dla firm oznaczone są etykietą z imieniem i nazwiskiem zamawiającego. Firmy cateringowe serwujące obiady pracownicze, pakują posiłki w jednostkowe opakowania termiczne. Firmy cateringowe, z którymi współpracujemy oferują posiłki regeneracyjne, sałatki, kanapki oraz dania obiadowe, dowożąc obiady dla firm. Korzystając z aplikacji e-Lunch firmy zamawiają lunch dla firm, zestawy śniadaniowe jak i catering np. na spotkania biznesowe bez kosztów dostawy i zawsze w dobrej cenie. 

Korzyści z wprowadzenia aplikacji e-Lunch

R

Indywidualne konta pracowników w aplikacji

R

proste i szybkie zamawianie posiłków, dzięki aplikacji mobilnej

R

zamawianie posiłków z dostawą do firmy, we wskazane miejsce
i o określonej godzinie, np. podczas przerwy w pracy

R

bezpieczna i bezkontaktowa dostawa, posiłki w opakowaniach jednostkowych

R

dostęp do atrakcyjnej oferty cenowej i różnorodnego menu

R

bezpieczne i szybkie płatności online Tpay.com

Dofinansowanie posiłków

Firmy wychodzą naprzeciw potrzebom pracowników i zapewniają im dofinansowanie do posiłków w trakcie pracy. Dopłaty do posiłków mogą być realizowane w sposób całościowy lub częściowy. Pracodawca ustala kwoty do jakich uczestniczy w refundowaniu posiłku. Gdy pracodawca nie chce partycypować w kwestiach żywienia pracowników, korzystają oni z atrakcyjnej oferty cenowej cateringu dla firm, a zamówienia opłacają samodzielnie w aplikacji.

Catering dla firm? Szczecin zamawia posiłki w e-Lunch. Aplikacja umożliwia zamawianie codziennych posiłków dla pracowników. W szybki i prosty sposób pracownicy firm składają zamówienia z lokalnych restauracji.

Poznaj ofertę restauratora w swojej okolicy