Employer Branding czyli budowanie wizerunku Twojej firmy

sie 17, 2020 | Bez kategorii

Employer branding z E-lunch jako systemem HR który pomoże w budowaniu wizerunku Twojej firmy

Employer Branding  pomaga w  budowaniu wizerunku marki pracodawcy – wszelkie działania firmy mające na celu budowanie jej wizerunku „pracodawcy z wyboru”. Miano takiego pracodawcy otrzymują firmy, w których obecni i potencjalni pracownicy dostrzegają atrakcyjne środowisko dla rozwoju swojej kariery.

System hr

Celem strategii employer branding jest zbudowanie spójnego i pozytywnego wizerunku firmy jako pracodawcy w opinii pracowników firmy i kluczowych kandydatów na rynku pracy oraz partnerów biznesowych.

Employer branding to długoterminowa strategia przyciągania, angażowania i zatrzymywania najbardziej utalentowanych pracowników w organizacji. Employer branding polega na budowaniu ofert pracy, które są unikalne, atrakcyjne i zróżnicowane.

Coraz więcej pracodawców uświadamia sobie ten fakt i firmy zaczynają inwestować w swój wizerunek, przygotowując strategie działań wewnątrz firmy przy współpracy działów HR, PR i marketingu lub współpracując z zewnętrznymi doradcami. Bez względu na wybraną opcję, warto wiedzieć, iż o długofalowym efekcie działań employer branding decyduje dobrze przygotowana strategia.

Do działań z tego zakresu możemy zaliczyć wprowadzenie pracownika do firmy i sam proces rekrutacji, opiekę zdrowotną, benefity i bonusy ale też organizację wyjazdów integracyjnych, wydawanie gazetek firmowych oraz inwestycje w kapitał ludzki, np. w postaci dofinansowania posiłków.Employer branding

 

Dofinansowanie oraz finansowanie posiłków jako benefit pracowniczy jest ważnym elementem strategii.To nie tylko pożądany przez pracowników motywator, ale także inwestycja firmy w zdrowie i dobre samopoczucie osób zatrudnionych w Polsce. W efekcie ograniczone koszty ich absencji. Pracodawca, który wspiera pracownika w prowadzeniu zdrowego trybu życia i dba o jego regularne odżywianie – wygrywa podwójnie. Zdrowy pracownik to zdrowa firma.

Dzięki tego tupu motywacji nie jeden kandydat będzie ubiegał się o stanowisko w Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami i zostań pracodawcą na medal!

Kontakt