Posiłek z dostawą do biura

sty 23, 2020 | Bez kategorii

Catering z dostawą do biura

W każdej firmie istnieją różnorodne rozwiązania zapewnianiające pracownikom dostęp do wyżywienia w trakcie pracy.  Brak czasu na samodzielnie przygotowywanie posiłków, a także duża ilość pracy powoduje, że coraz częściej korzystamy z wyżywienia w miejscu pracy. Oferta punktów gastronomicznych mieszczących się w firmie lub w ich sąsiedztwie nie zawsze spełnia oczekiwania pracowników, dlatego rozwiązaniem, które cieszy się coraz większą popularnością jest catering do biura z dostawą.

Proste i szybkie zamawianie posiłków dzięki platformie e-Lunch

Wychodząc naprzeciw potrzebom automatyzacji procesu zamawiania cateringu do firm powstała platforma e-Lunch. System umożliwia pracownikom zamawianie posiłków z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie, dzięki czemu posiłek możemy zaplanować z wyprzedzeniem

Szeroki wybór restauracji i różnorodne menu

Firma może nawiązać współpracę z różnymi restauracjami, dzięki czemu pracownicy mają dostęp do szerokiej oferty menu.  Różnorodność potraw daje możliwość wyboru posiłku według własnych preferencji.

Dostawa na czas

O nas

Posiłki dostarczane są w określonym przedziale czasowym, dzięki czemu pracownik ma zaplanowaną przerwę w pracy, podczas której może zjeść smaczny, ciepły posiłek.

Różne formy rozliczenia

Istnieje wiele metod płatności za zamówienie. W zależności od zasad ustalonych przez restaurację pracownicy mogą płacić przelewem, karta lub gotówką.

Posiłki dofinansowane przez pracodawcę

Firma może wychodzić naprzeciw potrzebom pracownikom i zapewniać im dofinansowanie do posiłków w trakcie pracy. Dopłata do posiłków może być całościowa lub częściowa, pracodawca może również ustalić kwoty do jakich uczestniczy w refundowaniu posiłku.