Platforma dla restauracji świadczącej usługi dostaw posiłków do firm

kw. 8, 2020 | Bez kategorii

Po co restauracji platforma do obsługi dostaw posiłków?

W ostatnich latach platformy do zamawiania posiłków  stanowią najbardziej popularne rozwiązanie. Mają one na celu organizację pracy oraz przyczyniają się zwiększenia sprzedaży. Restauratorzy korzystają z nich coraz częściej, przede wszystkim dlatego, że usprawniają pracę oraz umożliwiają dotarcie do większej liczby klientów.

Dla restauratorów świadczących usługi stałych dostaw posiłków do firm i instytucji niezbędny jest system do obsługi zamówień, który pozwoli na ich uporządkowanie i pozwoli usprawnić zarządzanie pracą w restauracji. Przede wszystkim  z myślą o właścicielach gastronomii stworzyliśmy platformę e-Lunch, która stanowi narzędzie wspierające realizację codziennych zamówień.

System umożliwia:

– udostępnianie oferty menu dla poszczególnych klientów,

– określenie indywidualnych warunków handlowych (zasad składania zamówień, metod płatności, warunków dostawy)

– generowanie zestawień i raportów

– proste i szybkie rozliczanie firm.

Dzięki rozbudowanemu panelowi restaurator ma możliwość korzystania z wielu funkcjonalności platformy, które usprawniają pracę oraz zarządzanie zamówieniami. Właściciel gastronomii otrzymuje panel administratora, dzięki któremu może utworzyć konto dla każdego pracownika wraz z przyznaniem mu dostępu do poszczególnych funkcji systemu, w zależności od zakresu pełnionych obowiązków:

kucharz planowanie menu, tworzenie receptur, raporty produkcyjne

obsługa klienta przyjmowanie zamówień, generowanie raportów na kuchnię, drukowanie etykiet, przygotowywać zestawienia ilościowych, dokumentów dostawy

księgowość  rozliczanie firm i kontrola nad płatnościami

Multidostępność systemu e-Lunch

Aplikacja dostępna jest na każdym urządzeniu. Korzystanie z platformy jest możliwe z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. System jest intuicyjny i prosty. Użytkownicy bardzo szybko przywiązują się do tego typu rozwiązań i chętnie z niego korzystają.

Podsumowując każdy restaurator świadczący usługi cateringowe dla firm zamawiających jedzenie na dowóz powinny wdrożyć aplikację.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i BEZPŁATNE PRZETESTOWANIE PLATFORMY e-LunchSPRAWDŹ