Aplikacja dla restauracji, które świadczą usługi cateringowe

cze 22, 2020 | Bez kategorii

Aplikacja dla restauracji które świadczą usługi cateringowe ułatwia restauratorowi przyjmowanie zamówień. Zamawianie online stało się normą dzięki wygodzie, dokładności i możliwości integracji płatności. W skali całego świata powszechne dostarczanie gotowych obiadów i subskrypcja może oznaczać koniec gotowania w domu.

Zapewniamy restauratorom kompleksowy system do obsługi zamówień  online za pośrednictwem aplikacji mobilnej. E-lunch to nie tylko narzędzie do przyjmowania zamówień. Platforma jest również idealną reklamą dla restauracji oraz pozwala zwiększać obroty firmy.

Wszystko, co tworzymy, jest wynikiem rozmów i słuchania właścicieli restauracji, którzy od lat dostarczają nam największych inspiracji.

TESTUJ ZA DARMO

Współpracujemy z właścicielami lokali gastronomicznych takich jak Karczma na Piwnej, You and me, Marche, Oranżeria, Zacisze, Soczyste pieczyste, Pałac Ścięgnice oraz firmami cateringowymi Garden party czy Cynamon catering, którzy chcą budować własną markę i rozwijać działalność w Internecie.

Naszymi najczęstszymi klientami są właściciele restauracji, firm cateringowych, bistro i lokali z domowymi daniami.

Od początku naszym głównym kierunkiem jest wsparcie właścicieli restauracji w budowaniu siły ich marki. Silna marka i własny system zamawiania posiłków oznacza dostęp do klientów, własną politykę cenową, niezależność i silną pozycję negocjacyjną. Coraz więcej restauracji osiąga 50% przychodów z kanału internetowego, dlatego temat jest niezwykle ważny.

Okazja do zapoznania się z menu jest jedną z najważniejszych funkcji aplikacji restauracyjnych. Pozwól swoim klientom odkrywać potrawy w Twojej restauracji, ich skład, wartość kaloryczną. Powinno być wygodne i przyciągać wzrok. Co więcej, cała aplikacja mobilna restauracji powinna wyglądać świetnie. Warto także wyróżnić nowe potrawy i oferty specjalne. Nie zapomnij o komponencie wizualnym – korzystaj z wysokiej jakości zdjęć i dbaj o opis potraw.

Jesteśmy na Facebooku

Dlaczego właśnie aplikacja do restauracji? Technologie, które nas otaczają, zmieniły preferencje klientów. Gdy klienci próbują znaleźć restauracje która dostarczy dobry posiłek do biura zwracają się do smartfonów. Odpowiednio, jeśli twoja grupa docelowa korzysta ze smartfonów w celu wyszukania usługi, którą świadczysz, czy nie oznacza to, że powinieneś skoncentrować się na dostarczeniu im wygodnego rozwiązania dostosowanego do ich potrzeb?

Aplikacja dla restauracji które świadczą usługi cateringowe pozwala klientom zamawiać posiłki przez Internet. To fantastyczny marketing dla restauracji. Różne firmy twierdzą, że ważne jest, aby zapewnić klientom pełny cykl usług oraz obsługę na miejscu jak i mozliwość zamówienia przez internet z dostawą a przemysł restauracyjny nie jest wyjątkiem.

Dobrze dopasowana aplikacja będzie działać jednocześnie jako narzędzie ułatwiające proces zamawiania dla klientów i przemyślany krok marketingowy dla Twojej restauracji. Dzięki aplikacji mobilnej telefon w restauracji przestaje dzwonić co chwila, a pracownicy nie są zmuszani do odbierania maila z zamówieniem który pojawia się co parę minut. Aplikacja dla restauracji, które świadczą usługi cateringowe do zamawiania posiłków E-lunch została stworzona tak by ułatwić pracę personelu w restauracji.

Jeden raport zamówionych dań, podgląd oraz możliwość zmiany menu przez administratora. Opinie o zamówionych daniach widoczne tylko dla restauratora oraz szybki i łatwy sposób fakturowania i rozliczeń.

Firmy zamawiające obiady

Jeżeli jesteś właścicielem lokalu i chciałbyś wdrożyć obsługę zamówień online, ale obawiasz się wysokich prowizji i uzależnienia od dużego portalu, spróbuj wykorzystać tańsze rozwiązania ponieważ jest to dobry punkt wyjścia. Zobaczysz, z czym to się je i jak sobie radzisz. Jeśli zaplanujesz dobrą strategię na pewno wszystko pójdzie dobrze! W rezultacie korzystając z aplikacji do zamawiania posiłków E-lunch możesz być o to spokojny. Wystarczy, że podasz użytkownikom jak najwięcej informacji o Twoim lokalu. Zrobisz przejrzyste menu, dodasz atrakcyjne zdjęcia posiłków, a z czasem klientów będzie przybywać.

Obsługa zamówień w restauracji dzięki aplikacji E-lunch ułatwia pracę obsługi oraz ogranicz do minimum twój czas poświęcony na odbieranie zamówień.