ZDROWE I PYSZNE ŚNIADANIE W PRACY DZIĘKI E-LUNCH

Mar 2, 2021 | Bez kategorii

 

 

 

 

Pokaż swoim pracownikom, jak bardzo ich doceniasz, zapewniając zdrowe i pyszne śniadanie w pracy dzięki e-lunch.

Chociaż zdrowe śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia, zbyt wiele osób spożywa rano tylko kawę lub pączka . Udowodnij swoim pracownikom, jak bardzo ich doceniasz, oferując zdrowe i pyszne śniadanie w pracy

 Siadając do posiłku razem dajesz każdemu szansę na relaks i miłe spędzenia czasu przed rozpoczęciem dnia.

Zapewnienie zespołowi pyszne i zdrowe śniadania ma wiele zalet:
budowanie więzi podczas śniadania może poprawić morale, co może sprawić, że pracownicy poczują się bardziej zaangażowani i produktywni. Ponadto koncentracja pracowników może znacznie się poprawić, jeśli rozpoczęli dzień od pożywienia.

Niezależnie od tego, czy obchodzisz święto,  czy po prostu chcesz podziękować swoim

Pyszne i Zdrowe śniadanie w biurze

Pyszne śniadanie w pracy

pracownikom za ich ciężką pracę, możesz zorganizować wydarzenie tak ekstrawaganckie lub swobodne, jak chcesz.

To, jakie pozycje menu wybierzesz, będzie zależało od Twojego budżetu oraz ogólnej atmosfery biura Pyszne drugie śniadanie
o Kanapki śniadaniowe, zdrowe sałatki, przyjazne wegetarianom awokado i pomidor
o Bajgle z różnymi serami śmietankowymi, dżemami oraz masłem orzechowym
o Wypieki, takie jak babeczki, bułeczki lub ciasto kawowe
o Szaszłyki owocowe lub talerz owoców

Pyszny i zdrowy posiłek w pracyW przypadku następujących pomysłów na zdrowe śniadanie w biurze rozważ uwzględnienie zwykłych napojów: kawy, herbaty, soku pomarańczowego lub innych soków owocowych.

Jeśli serwowanie zdrowej żywności na śniadanie jest częścią programu odnowy biologicznej firmy lub częścią Twojej osobistej filozofii, możesz to zrobić, uszczęśliwiając pracowników.
Rozsądnie jest unikać pokarmów bogatych w tłuszcze nasycone lub przetworzony cukier, ale pamiętaj, że najzdrowsze jedzenie niekoniecznie jest beztłuszczowe lub bez cukru. Spójrz na wartość odżywczą, a nie tylko na liczbę kalorii. Wybieraj pieczywo pełnoziarniste zamiast białego pieczywa przetworzonego – dodatkowy błonnik może pomóc obniżyć poziom cholesterolu.

Łatwo jest przeoczyć specjalne diety, a uwzględnienie potrzeb wszystkich jest szczególnie trudne, jeśli masz duży zespół. Zanim zamówisz jedzenie, wyślij ankietę, aby dokładnie sprawdzić specjalne diety w biurze, nawet jeśli myślisz, że już wiesz, jakie one są. Może być konieczne zapewnienie opcji wegetariańskich, wegańskich lub bezglutenowych .

Jak to działa

Stan zdrowia, religia lub osobiste przekonania każdego mogą się zmienić w dowolnym momencie.

Powinieneś również sprawdzić, czy nie ma alergii. Najczęstsze alergie dotyczą ryb, skorupiaków, orzechów, orzeszków ziemnych, jaj, pszenicy i soi. Jeśli pracownik ma rzadką lub nietypową alergię, taką jak alergia na czarny pieprz, kukurydzę lub banany, musisz poczynić specjalne ustalenia.

Nie wszyscy pracują od 8 do 16. Jeśli masz pracowników na różnych zmianach, upewnij się, że wszyscy dostają zdrowe śniadanie (lub lunch, jeśli ma to większy sens).W E-Lunch możesz zamawiać jedzenie partiami i dostarczać je na każdą zmianę, aby nikt nie musiał jeść resztek. Zapytaj pracowników na popołudniowych lub nocnych zmianach, czy mają ochotę korzystać z takiego rozwiązania
Bez względu na to, którą opcję śniadaniową wybierzesz, najważniejsze jest, aby uwzględnić wszystkich.